Головна сторінка
ПОДАТИ ЗАЯВУ ДО ВСТУПУ
Дистанційне навчання
Інформаційна відкритість (Закон України «Про освіту». Стаття 30)
Публічна інформація
Внутрішня система забезпечення якості освіти
Абітурієнту
Умови вступу до ПТУ №60 смт. Кегичівка Харківської області
Наші професії
Кухар
Швачка.Кравець
Електромонтер; водій
Оператор; Конторський службовець
Слюсар; тракторист; водій
Інформація про навчальний заклад
Історія
Адміністрація училища
Інформація про колектив
Досягнення
Новини
Документи для вступу
Матеріально-технічна база
Навчально-виховний процес
Навчально-виробнича робота
Розклад занять
Контроль навчання учнів
Спортивне життя
Конкурси фахової майстерності
Вісник самоврядування
ЗНО-2023
Робота з обдарованими учнями
МАН
Олімпіади з предметів
Конкурси ЗОП
Конкурси професійної підготовки
Банк обдарованих учнів
Виховна робота
Самоврядування
Гуртки
Художня самодіяльність
Конкурси
Батькам
Соціально-педагогічна служба
Психологічні поради
Бібліотека
Національно-патріотичне виховання
Виховний простір Харківщини
Методична робота
Методична розробка уроку
Фотогалерея
Державні закупівлі
Презентаційні матеріали
Структура управління ПТУ № 60 смт Кегичівка
COVID-19
Центр кар’єрного розвитку
«Булінг – стоп!»
Цифрова грамотність

Навчально-виховний процес

Відомість про навчально-методичне забезпечення

наша творчість

ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ

Професія КУХАР

професія слюсар тракторист водій

Профорієнтаційна робота триває…

У період з 25 лютого по 04 березня 2019 року  педагогічні працівники  Професійно-технічного училища № 60 смт Кегичівка Харківської області з метою проведення  профорієнтаційної роботи  відвідали ряд навчально-виховних закладів Сахновщинського та Кегичівського районів. До відома  учнів  дев’ятих та одинадцятих класів  була доведена інформація про умови та переваги навчання в училищі, про його позакласне життя. Дана інформація була цікавою та актуальною.

Профорієнтаційна робота в Професійно-технічному училищі № 60  смт Кегичівка Харківської області

Профорієнтація – один із найважливіших напрямів у роботі будь-якого навчального закладу. Сучасна економічна ситуація висуває усе вищі вимоги до кваліфікації потенційного працівника. Сьогодні робітнику потрібний високий професіоналізм, витривалість і відповідальність.Тож, аби розкрити учнівській молоді загальноосвітніх навчально-виховних закладів позитивні сторони робітничої професії; інформувати про умови навчання; ознайомити із світом професій, підготовка за якими проводиться в училищі, представники Ради з координації профорієнтаційною роботою та педагогічного колектива 19 лютого 2019 року відвідали Власівський ЗНВК Кегичівського району, Березівський ЗЗСО, Петрівський ЗЗСО ,

 Роздольський ЗЗСО Красноградського району.

Робота з профорієнтації проводилася не тільки серед учнів дев’ятих та одинадцятих класів. На зустрічах були присутні і учні восьмих класів. Адже дітей потрібно поступово готувати до вибору майбутньої професії. І ми, ті, хто безпосередньо працює в профтехосвіті, повинні допомагати їм у цьому.

Військово-патріотичне виховання  у рамках профорієнтаційної роботи

21 січня 2019 року в Професійно-технічному училищі № 60 смт Кегичівка Харківської області відбулася зустріч з ТВО військового комісара Кегичівського районного військового комісаріату старшим лейтенантом Є.О.Пироговим.

В ході зустрічі учням була доведена інформація про умови вступу до вузів військового спрямування, а також про переваги, соціальне забезпечення військовослужбовців.

Учні, яких зацікавила дана інформація і які мають намір продовжити своє навчання після закінчення училища, мали змогу і індивідуальному порядку отримати відповіді на свої питання.

Професія твоєї мрії

Нещодавно, профорієнтаційна агітбригада Професійно-технічного училища № 60 смт Кегичівка Харківської області прийняла участь у масовому профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії», який відбувся на базі КЗ «Кегичівський ліцей».

Близько 500 учнів із 12 загальноосвітніх навчальних закладів мали змогу ознайомитися із презентаційними матеріалами Професійно-технічного училища № 60 смт Кегичівка Харківської області а також вищих навчальних закладів, які були представлені на даному заході.

Профорієнтаційна робота

Професійно-технічне училище № 60 смт Кегичівка Харківської області прийняло участь у масовому заході презентаційного спрямування «Майстерня професій».Даний захід відбувся в м. Краснограді Харківської області; організатором виступила Красногрдаська районна філія Харківського обласного центру зайнятості. З презентаційними матеріалами представлених навчальних закладів мали можливість ознайомитися учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Красноградського району.

Профорієнтаційна робота по школах  Сахновщинського району

З метою проведення профорієнтаційної роботи майстри виробничого навчання Біліченко Д.Ю., та Махотка Т.В. відвідали школи Сахновщинського району.Педагогічні працівники надали інформацію про професії, за якими здійснюється підготовка учнів, ознайомили з наявною матеріально-технічною базою, умовами вступу та навчання, організацією дозвілля.

Педагоги надали відповіді на питання учнів, познайомили з перспективами продовження навчання після закінчення училища.

Ярмарок професій

17 листопада 2017 року Професійно-технічне училище № 60 смт Кегичівка Харківської області прийняло участь у проведенні профорієнтаційного масового заходу «Ярмарок професій».Організатором проведення цього заходу виступив Кегичівський районний центр зайнятості. На даному заході училище представляла заступник директора з навчально-виховної роботи Т.С.Скочіпець, яка мала можливість в черговий раз презентувати училище учням випускних класів всього Кегичівського району. У рамках роботи Ярмарку, серед учнів були розповсюджені інформаційні буклети про училище та інший роздатковий профорієнтаційний матеріал. Натомість, учні випускних груп училища, мали змогу познайомитися з умовами вступу та навчання представлених вищих навчальних закладів м. Харкова.

Професійно-практична підготовка за професією:

«Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва

категорій «А1», «А2», «В1»».

           Велике значення при підготовці кваліфікованих робітників має набуття учнями практичних вмінь та навиків по професії. Наше училище має матеріально-технічну базу: трактори МТЗ, ЮМЗ, Т-150Г, Т-150К, ДТ-75, Т-16, комбайн ДОН-1500, причепи 2ПТС-4 та іншу сільськогосподарську техніку для навчання учнів. Заняття проводяться на машинному дворі та майданчику для водіння обладнаними всіма необхідними елементами згідно Державного стандарту професії. Під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання Шабленком С.О., Сердюковим С.О. проводяться уроки індивідуального водіння тракторів серед учнів 2-го курсу груп 1Т-16, 2Т-16 під категорії «А1», «А2», «В1».

         Під час занять учні відпрацьовують вправи згідно планів уроків з індивідуального водіння на кожному тракторі. Під час уроків учні набувають практичних навиків керування технікою. Програмою по Державному стандарту закладено 28 годин водіння сільськогосподарської техніки, які учні проходять в повному обсязі до кінця навчального року.

Ярмарок кар’єри

18 лютого 2016 року в Професійно-технічному училищі № 60 смт. Кегичівка Харківської області був проведений профорієнтаційний масовий захід «Ярмарок кар’єри». Організатором даного заходу виступив Харківський обласний центр зайнятості.

Соціальними партнерами стали роботодавці Кегичівського району (ПОСП «Рояківка», ПП «Андріївка»), Служба у справах дітей Кегичівської РДА, Кегичівський РВК, Сектор у справах молоді та спорту Кегичівської РДА та навчальні заклади Харківської області, а саме:

  • Коледж переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Василенка;
  • Українська інженерно-педагогічна академія;
  • Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова;
  • Харківський національний університет внутрішніх справ;
  • Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Василенка;
  • Харківський національний університет харчування та торгівлі;
  • Харківська державна зооветеринарна академія.

       У ході заходу учні училища та учні 11 класу Кегичівського ліцею, які також були запрошені на захід, мали змогу ознайомитися зі станом ринку праці, послугами, які надає Служба зайнятості, а головне почути інформацію від представників навчальних закладів стосовно умов вступу та умов подальшого навчання в них.

     Активно, до участі у роботі Ярмарку, долучилися і члени Учнівського комітету училища. Було виготовлено та розповсюджено серед майбутніх випускників Кегичівського ліцею роздатковий рекламний матеріал про училище, проведено агітаційну бесіду стосовно продовження навчання в нашому училищі.

МІСЯЧНИК ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ

Кажуть

людина народжується двічі:

коли з’являється на світ

та коли утверджується, як особистість,

обирає справу свого життя,

свою професію.

       Багато школярів замислюються про те, яку професію вибрати, щоб і подобалося працювати, і можливості кар’єрного зростання були присутні, та і робота приносила не тільки задоволення, але і давала можливість відчувати себе фінансово незалежним. Cьогодні у світі існує безліч професій. Як же зорієнтуватися серед цієї кількості? Як знайти серед тисяч ту єдину, яка стане справою всього життя? Питання вибору майбутньої професії постає надзвичайно гостро.

      Вибір майбутньої професії – це відповідальний крок, який випускники загальноосвітніх навчальних закладів роблять на підставі інформації про навчальні заклади, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей. Щоб донести інформацію про Професійно-технічне училище № 60 смт Кегичівка Харківської області, члени педагогічного колективу, на початку лютого 2016 року, відвідали ряд загальноосвітніх навчальних закладів Кегичівського, Сахновщинського та Зачепилівського районів. Тож, пропонуємо до вашої уваги фотозвіт проведеної роботи.

Фотозвіт

Рекламний буклет на 2016 рік

Профорієнтація 2015-2016н.р.

Профорієнтація

ОЛІМПІАДИ

Наказ №434 від16.10.2015р. І етап олімпіад ПТНЗ

Звіти по олімпіадам ПТУ №60 смт Кегичівка

Звіти по олімпіадам 2015р. doc

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НАША АДРЕСА

64003 Харківська область,

cмт.Кегичівка, вул.Калинова,30

Телефон: (0255)3-10-47

Е-mail: pr.ptu60@ptukh.org.ua

f3

f4

ped

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930