Головна сторінка
ПОДАТИ ЗАЯВУ ДО ВСТУПУ
Дистанційне навчання
Інформаційна відкритість (Закон України «Про освіту». Стаття 30)
Публічна інформація
Внутрішня система забезпечення якості освіти
Абітурієнту
Умови вступу до ПТУ №60 смт. Кегичівка Харківської області
Наші професії
Кухар
Швачка.Кравець
Електромонтер; водій
Оператор; Конторський службовець
Слюсар; тракторист; водій
Інформація про навчальний заклад
Історія
Адміністрація училища
Інформація про колектив
Досягнення
Новини
Документи для вступу
Матеріально-технічна база
Навчально-виховний процес
Навчально-виробнича робота
Розклад занять
Контроль навчання учнів
Спортивне життя
Конкурси фахової майстерності
Вісник самоврядування
ЗНО-2023
Робота з обдарованими учнями
МАН
Олімпіади з предметів
Конкурси ЗОП
Конкурси професійної підготовки
Банк обдарованих учнів
Виховна робота
Самоврядування
Гуртки
Художня самодіяльність
Конкурси
Батькам
Соціально-педагогічна служба
Психологічні поради
Бібліотека
Національно-патріотичне виховання
Виховний простір Харківщини
Методична робота
Методична розробка уроку
Фотогалерея
Державні закупівлі
Презентаційні матеріали
Структура управління ПТУ № 60 смт Кегичівка
COVID-19
Центр кар’єрного розвитку
«Булінг – стоп!»
Цифрова грамотність

Навчально-виробнича робота

Козацькому роду нема переводу!

Участь працівників та учнів училища в демонстрації сучасної техніки для основного обробітку грунту

Екзамен на посвідчення тракториста-машиніста  категорій А1, А2, В1, в групах 1Т-16, 2Т-16.

Учні ІІІ курсу з 1 вересня 2018 року проходили виробничу практику на підприємствах Кегичівського, Сахновщинського, Первомайського, Красноградського районів. За цей час вони практично виконували роботу згідно кваліфікаційної характеристики та програми практики під керівництвом досвідчених наставників.Під кінець практики учні написали письмову роботу згідно розданих завдань, усно її захистили і виконали практичну роботу  на практиці в господарствах, про що отримали наряд завдання з підписом комісії підприємств. Згідно складених протоколів учні отримали свідоцтва про закінчення курсу навчання за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорій А1, А2, В1.

По відповідності свідоцтв проведено екзамен на отримання посвідчення тракториста-машиніста. Екзамен приймав головний спеціаліст Держпродспоживслужби Осадчий Олександр Анатолійович. Учні вирішували білети з Правил дорожнього руху, Будови та експлуатації тракторів та сільськогосподарських машин, а також склали іспит з практичного керування. Під час екзамену учні показали достатній рівень знань та практичних навиків за отриманою професією. Було заповнено заяви та екзаменаційні листи та передані в Держпродспоживслужбу для виготовлення посвідчень тракториста-машиніста.

Вручення учням групи Т-15  посвідчення тракториста-машиніста  сільськогосподарського виробництва  категорії «А1», «А2», «В1».

Учні групи Т-15 після проходження виробничої практики за професією: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1»,»А2», «В1»»  склали іспити на посвідчення.Після оформлення необхідної документації були виписані посвідчення та вручені майбутнім працівникам сільського господарства старшим майстром Кімликом А.О.

Екзамен з предмету: «Будова та експлуатація вантажного автомобіля»   в групі ВЕ-17 (водій-електрик).

Перед виходом на практику учні групи ВЕ-17 здають внутрішні іспити на право отримання свідоцтва на право керування автотранспортними засобами категорії «С».В класі «Будова та експлуатація автомобіля» учні склали іспит та показали високий рівень по будові автомобіля та його технічному обслуговуванні. Екзамен приймав викладач Кімлик Андрій Олександрович. Кожному учню довелося доводити свої знання по різним темам. Всі учні склали іспит на добре.

Іспит на посвідчення тракториста машиніста

23 листопада 2017 року закінчилась практика учнів 3-го курсу групи Т-15 за професією «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва категорій «А1», «А2», «В1»».Підсумком практики стали державні кваліфікаційні атестації за вказаною професією.

Учнями було здано письмові роботи, усний їх захист та практичне виконання пробних кваліфікаційних завдань на підприємствах на базі яких проводилася виробнича практика згідно укладених договорів з обов’язковою присутністю майстра виробничого навчання.

 Учні склали внутрішні екзамени по отриманню свідоцтва на отримання посвідчення тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, які склали на 100%.

24 листопада 2017 року було проведено приймання іспиту на посвідчення вказаної професії у учнів групи Т-15. Іспити приймав Державний інспектор Держпродспоживслужби в Харківській області Осадчий Олександр Анатолійович. Складалися іспити з правил дорожнього руху, правил технічної експлуатації машин та практичного водіння сільськогосподарських машин. Учні добре склали іспити та всі документи були передані для заповнення бази даних після чого будуть виготовлені та вручені посвідчення тракториста машиніста категорій «А1», «А2», «В1».

Професійно-практична підготовка на виробничій практиці за професією: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

З 1 вересня по 23 листопада 2017 року учні групи Т-15 були направлені на виробничу практику на підприємства Кегичівського, Сахновщинського, Красноградського районів за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Під час практики учні набували практичних навиків та вмінь за обраною професією. Керівництво практики на підприємствах було покладено на досвідчених та висококваліфікованих спеціалістів підприємств.

Більша кількість практикантів ознайомились з новою технікою та особливостями роботи на ній. Під час самостійної роботи на агрегатах майбутні спеціалісти навчалися якісно виконувати поставлені задачі по обробітку землі, ремонту техніки та її технічного обслуговування, пристосовувались до роботи в колективі. Якість виробничої практики має важливе значення при підготовці конкурентоспроможного фахівця.

Професійно-практична підготовка за професією:

«Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва

категорій «А1», «А2», «В1»».

           Велике значення при підготовці кваліфікованих робітників має набуття учнями практичних вмінь та навиків по професії. Наше училище має матеріально-технічну базу: трактори МТЗ, ЮМЗ, Т-150Г, Т-150К, ДТ-75, Т-16, комбайн ДОН-1500, причепи 2ПТС-4 та іншу сільськогосподарську техніку для навчання учнів. Заняття проводяться на машинному дворі та майданчику для водіння обладнаними всіма необхідними елементами згідно Державного стандарту професії. Під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання Шабленком С.О., Сердюковим С.О. проводяться уроки індивідуального водіння тракторів серед учнів 2-го курсу груп 1Т-16, 2Т-16 під категорії «А1», «А2», «В1».

         Під час занять учні відпрацьовують вправи згідно планів уроків з індивідуального водіння на кожному тракторі. Під час уроків учні набувають практичних навиків керування технікою. Програмою по Державному стандарту закладено 28 годин водіння сільськогосподарської техніки, які учні проходять в повному обсязі до кінця навчального року.

Виробнича практика

               Учні групи К-16 з 1 вересня 2017 року проходять виробничу практику з робітничої професії «Кухар» (кваліфікація 3 розряд) у закладах громадського харчування нашого району та за його межами, на якій мають змогу закріпити знання та вміння, отримані у стінах рідного училища.

         Під час проходження виробничої практики учні знайомляться з новими видами технологічного обладнання, інноваційними технологіями виробництва, працюють з новою технікою, сучасними інструментами.

          У ході перевірки керівники підприємств, на яких проходять практику учні Професійно-технічного училища № 60, відзначили лише позитивні сторони учнів та дали схвальні відгуки. Так, керівники наголосили, що практиканти виконують виробничі завдання чітко та в повному обсязі. Рівень підготовки учнів відповідає освітньо-кваліфікаційним характеристикам з професії. Також учні виявляють творчі здібності, із захопленням ставляться до обраної справи і прагнуть особистого зростання.

Покровський ярмарок

          В  жовтні, на центральній площі рідного селища Кегичівка  відбувся традиційний Покровський ярмарок. Проводився він на передодні святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

          Активну участь у ярмаркових заходах взяли учні Професійно-технічного училища № 60.

      Майбутні кухарі доклали зусиль, аби було чим безкоштовно пригощати ярмаркуючих: гарячим чаєм, ароматними пирогами та смачною кашею, які приготували власноруч.  Про останню в народі кажуть : «Каша людей не розгоне».
Тож відвідувачі ярмарку отримали позитивний настрій від даного заходу.

Підсумки практики учнів за професією «Кухар» 3 розряду

Підсумки практики, яка проводилась на підприємствах Кегичівського, Сахновщинського та Красноградського районів Харківської області учнями ІІ курсу групи К-15, передбачали теоретичний та практичний етапи.

          Метою проведення захисту була перевірка знань і умінь, отриманих на уроках теоретичного та виробничого навчання, а також під час проходження виробничої практики.

          На захист учні з’явилися в повному складі. Якість виконання оцінювала комісія у складі: голови райспоживспілки Кегичівського району Кадук Л.В.; заступник директора з навчально-виробничої роботи Мороз Н.В.; майстрів виробничого навчання Махотки Т.В., Біловіцької Т.М. та Гнатенко А.В.

         Всі учні справилися з отриманими завданнями. Найкращі роботи були у Семенової Світлани, Шматченка Василя і Даниленко Владислава.

        Підсумки практики та захисту показали, що знання та вміння учнів відповідають вимогам кваліфікаційної характеристики «Кухаря» 3 розряду, а саме: в повній мірі знають і уміють правильно проводити теплову обробку харчових продуктів, виконувати прийоми та послідовність виконання операцій при приготуванні напівфабрикатів, знають і застосовують обладнання, інвентар, вимірювальну техніку в повній мірі.

Відпрацювання практичних навичок та вмінь  на землях навчального господарства

Учні нашого училища набувають практичних навиків та вмінь під професію: «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва категорій «А1», «А2», «В1»», на полях нашого навчального господарства.

Протягом червня 2016 року учні мали змогу відпрацювати навички з обробітку поля під майбутній врожай озимої пшениці, виконуючи  дискування поля важкою бороною ДМТ-4 в агрегаті з трактором Т-150К.  Заняття проводили майстри виробничого навчання Сердюков С.О., Шабленко С.О., Біліченко Д.Ю., Грибко С.А. . Під час занять учні навчаються комплектувати агрегат, проводити технічне обслуговування агрегату та виконувати практичну роботу по обробітку землі.

Вручення посвідчення тракториста-машиніста

    23 грудня 2015 року учням нашого училища груп 1Т-13, 2Т-13 о 10 годині ранку було вручено посвідчення тракториста-машиніста категорій «А1», «А2», «В1». Це підвело підсумки підготовки за даною професією за два роки навчання. Учні мають повне право згідно чинного законодавства керувати машино-тракторними агрегатами даних категорій і сільськогосподарські виробники чекають на своїх молодих кваліфікованих спеціалістів. На протязі 2015-2016 навчального року учні отримають останню професію водія автотранспортних засобів категорій «В», «С» та отримають повну середню освіту.

Підсумки практики учнів за професією «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва категорій «А1», «А2», «В1»».

27 листопада 2015 року закінчилась практика учнів 3-го курсу груп 1Т-13, 2Т-13 за професією «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва категорій «А1», «А2», «В1»». Підсумком практики стали державні кваліфікаційні атестації за вказаною професією.

Учнями були підготовлені і здані письмові роботи, проведений їх усний захист та здійснене практичне виконання пробних кваліфікаційних завдань на базових підприємствах, де проходила виробнича практика. Відповідно укладених договорів практична робота здійснювалася з обов’язковою присутністю майстра виробничого навчання.

Всі учні склали внутрішні іспити на отримання свідоцтв по допуску до посвідчення тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва.

2 грудня 2015 року було проведено іспит на отримання посвідчення вказаної професії в учнів груп 1Т-13, 2Т-13. Іспити приймав Державний інспектор Держсільгоспінспекції в Харківській області Осадчий Олександр Анатолійович. Складалися іспити окремо з правил дорожнього руху, правил технічної експлуатації машин та практичного водіння сільськогосподарських машин. Учні добре склали всі іспити. Документи були передані для заповнення бази даних, після чого будуть виготовлені та вручені учням посвідчення тракториста – машиніста категорій «А1», «А2», «В1».

Навчально-виробнича робота з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 1,2,3 розряду»

Згідно робочої навчальної програми з виробничого навчання та плану навчально-виробничої діяльності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 1,2,3 розряду» учні 1 курсу групи Т-14 в майстерні «Слюсарна справа» під керівництвом майстра виробничого навчання Грибка С.А. набувають навиків та вмінь практичного досвіду по виконанню вправ згідно кваліфікаційної характеристики професії.

Цього року практичним виробом даних занять є виготовлення граблів, які надалі використовуються при прибиранні території нашого училища.

Під час виготовлення граблів учні виконують згідно інструкційно-технологічної карти роботи по темам: розмічання, рубання, різання металу, обпилювання, нарізання різьби, клепання, випрямлення та згинання металу, свердління, зенкування та розвертання отворів. По кожному виробу учня можемо зробити висновок про якість підготовки та рівень засвоєння знань і практичних вмінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НАША АДРЕСА

64003 Харківська область,

cмт.Кегичівка, вул.Калинова,30

Телефон: (0255)3-10-47

Е-mail: pr.ptu60@ptukh.org.ua

f3

f4

ped

Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031