Адміністрація училища
Майстри виробничого навчання, у яких освіта та рівень фахової підготовки не повністю відповідають займаній посаді всі без виключення пройшли стажування на базових підприємствах агропрому, Харківському трикотажному об’єднанні, та курси підвищення кваліфікації.
В училищі працює 13 викладачів (з них 12 штатних, 1 за сумісництвом). Серед них: викладачів професійно – технічної підготовки – 5 осіб, загальнотехнічної підготовки – 1 особа, природничо – математичної підготовки – 2 особи, гуманітарної підготовки – 3 особи, фізичної підготовки – 2 особи.
За результатами атестації педагогічних працівників кваліфікаційну категорію “Спеціаліст вищої категорії” має 1 викладач, “Спеціаліст І категорії” – 6 викладачів, “Спеціаліст ІІ категорії” – 3 викладачі, решта – “Спеціалісти”. Стаж безпосередньої педагогічної роботи до 10 років мають 2 викладачі, до 20 років –
3 викладачі, більше 20 років – 8 викладачів.
На умовах суміщення або погодинної оплати залучаються викладачі переважно з числа педагогічних працівників училища. Керівні кадри та викладачі училища за освітою, рівнем кваліфікації та фахом повністю відповідають займаним посадам. Це регулярно перевіряється та підтверджується під час атестації працівників, яка проводиться за Типовим Положенням про атестацію педагогічних працівників України.
В училищі існує графік проходження чергових атестацій педагогічних працівників щодо підтвердження та підвищення кваліфікаційних категорій викладачам та посадових окладів майстрам виробничого навчання. Згідно вказаного графіку педагогічні працівники училища регулярно проходять чергову атестацію через кожні 5 років. Протоколи засідань атестаційних комісій зберігаються. Атестаційні листи педагогічних працівників заповнюються в двох примірниках вчасно, один екземпляр видається тому, хто пройшов атестацію під розписку.
Складені перспективний план – графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників та план – графік на поточний навчальний рік.
За останні п’ять років пройшли навчання на курсах підвищення кваліфікації 27 педагогічних працівників, що складає 56,8%. Міжкурсове підвищення кваліфікації базується на самоосвіті (проведення відкритих уроків, предметних тижнів, звіти про роботу за індивідуальною методичною темою тощо). Підвищенню рівня кваліфікації педагогічних працівників сприяють і такі заходи, як педагогічні читання, семінари – практикуми, науково – практичні конференції, засідання методичних комісій, самоосвіти тощо. Для всіх видів курсової та міжкурсової підготовок складаються плани – графіки і в наявності є протоколи їх проведення, доповіді та інші матеріали.
Переважно училище забезпечується кадрами майстрів виробничого навчання, викладачів із числа випускників Харківського індустріального педагогічного технікуму, Харківського інституту механізації та електрифікації сільського господарства ім. П.Василенка, Харківського педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди та Національного університету ім. Каразіна.
В училищі проводиться значна робота по підготовці педагогічних працівників для училища з числа випускників навчального закладу. Тільки за останні 5 років в училище прийшли працювати після закінчення навчання у вищих навчальних закладах 5 майстрів виробничого навчання.
Таким чином, над формуванням та підвищенням кваліфікації педагогічних працівників постійно працює адміністрація.